مقالات

محصولات جدید ایران الکتریک 1400

کلید پریز جدید ایران الکتریک

تا پایان سال 30 مدل جدید از کلید و پریز ایران الکتریک در راه است.هر چند روز منتظر یک مدل محصول جدید باشید. ایران الکتریک جدیدترین مدل کلید و پریز های روز دنیا را با آخرین متد طراحی و برای شما به ارمغان می آورد.محصولاتی لوکس مانند کلید و پریز های متال، کلید پریز کریستالی شیشه ای و چرمی و کلید و پریز های پلکسیکلید پریز های طرح متال و کلی طرح و تنوع جدید که شما را در دنیایی از خلاقیت و نوآوری و زیبایی و کیفیت محصور خواهد کرد.شما لایق کیفیت هستید…


promo-banner-image
کلید پریز

کلید پریز برلیان پلکسی سفید ایران الکتریک

کلید و پریز مدل پلکسی سفید یکی از جدیدترین محصولات تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد که با استفاده از متریال پلکسی گلاس سفید تهیه شده است و علاوه بر زیبایی چشمگیر دارای کیفیت فوق العاده بالایی میباشد .

کلید پریز پلکسی ایران الکتریک بر پایه مکانیزم های برلیان میباشد بدین گونه که قاب دور pelaxi بر روی مکانیزم های مدل برلیان نصب میگردد.قاب دور و کادر رویه این مدل کلید پریز از جنس پلکسی گلاس میباشد که همان کلید و پریز طلقی سفید میباشد که علاوه بر زیبایی دارای مقاومت بسیار میباشد و همچنین دارای مهر استاندارد میباشد.

کلید پریز جدید پلکسی سفید ایران الکتریک در کنار زیبایی و کیفیت بالا دارای قیمت مصرف کننده بسیار مناسب میباشد و بازه ی قیمتی به صورت میانگین 24000 تومان میباشد.جهت خرید این محصول میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

promo-banner-image
کلید پریز

کلید پریز برلیان پلکسی مشکی ایران الکتریک

کلید و پریز مدل پلکسی مشکی یکی از جدیدترین محصولات تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد که با استفاده از متریال پلکسی گلاس مشکی تهیه شده است و علاوه بر زیبایی چشمگیر دارای کیفیت فوق العاده بالایی میباشد .

کلید پریز پلکسی ایران الکتریک بر پایه مکانیزم های برلیان میباشد بدین گونه که قاب دور pelaxi بر روی مکانیزم های مدل برلیان نصب میگردد.قاب دور و کادر رویه این مدل کلید پریز از جنس پلکسی گلاس میباشد که همان کلید و پریز طلقی مشکی میباشد که علاوه بر زیبایی دارای مقاومت بسیار میباشد و همچنین دارای مهر استاندارد میباشد.

کلید پریز جدید پلکسی مشکی ایران الکتریک در کنار زیبایی و کیفیت بالا دارای قیمت مصرف کننده بسیار مناسب میباشد و بازه ی قیمتی به صورت میانگین 26000 تومان میباشد. جهت خرید کلید پریز پلکسی مشکی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

promo-banner-image
کلید پریز

کلید پریز برلیان طرح متال زیتونیکلید و پریز طرح متال زیتونی یکی دیگر از محصولات جدید شرکت ایران الکتریک میباشد که جزو کلید و پریز های لوکس میباشد که از پلی کربنات ساخته شده است و طرح خَش دار آن به گونه ای است که دقیقا حس فلز را به شما القا میکند و از لمس آن لذت خواهید برد.

کلید پریز متال زیتونی ایران الکتریک بر پایه مکانیزم های برلیان میباشد بدین گونه که قاب دور طرح متال بر روی مکانیزم های جدید و به روز شده ی مدل برلیان نصب میگردد.قاب دور و کادر رویه این مدل کلید پریز از پلی کربنات میباشد ولی با عملیات های مختلف از جمله روکش کردن با آلیاژهای خاص همانند مس و همچنین آبکاری کردن علاوه بر کیفیت و دوام و استقامت بالا حس و حال کلید و پریز های فلزی را به مصرف کننده القا میکند.کلید پریز متال زیتونی دارای مهر استاندارد میباشد.

کلید پریز جدید طرح متال زیتونی ایران الکتریک در کنار زیبایی و کیفیت بالا دارای قیمت مصرف کننده بسیار مناسب میباشد و بازه ی قیمتی به صورت میانگین 35000 تومان میباشد. جهت خرید کلید پریز طرح متال زیتونی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

5/5 - (222 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *