هیچ محصولی یافت نشد.

کلید یک پل ایران الکتریک بهترین کیفیت با قیمت مناسب

کلید یک پل ایران الکتریک از جدیدترین و آخرین مدل کلید یک پل تولید شده در بازار ایران می‌باشد. کلید یک پل در مدل‌های مختلف با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

در ساخت کلید یک پل ایران الکتریک از مکانیزم جدید برلیان که به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی می‌باشند استفاده شده است. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود.

قیمت و خرید کلید تک پل

کلید تک پل از مجموعه محصولات پرفروش شرکت ایران الکتریک می‌باشند. این محصولات با دو رنگ سفید و کرم در بازار عرضه می‌شوند و به عنوان یکی از رنگ‌های پرکاربرد شناخته می‌شوند که در انواع فضاها قابل استفاده هستند.

این کلید دارای یک بدنه مربع شکل با روکار مربعی ساده است که طراحی زیبا و ساده‌ای دارد. این طراحی شیک و زیبا، آن را به یک محصول مناسب برای مکان‌های متنوعی مانند اداره‌ها، منازل، ساختمان‌های تجاری و غیره تبدیل می‌کند.

در انتخاب کلید، عواملی همچون رنگ و طرح اهمیت دارند. در حال حاضر، با توجه به تنوع بالای موجود در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف برای قاب‌ها، شرکت‌های مختلفی مانند ایران الکتریک در تولید محصولات گسترده‌ای از کلید و پریزها فعالیت می‌کنند.
این تنوع در محصولات ایران الکتریک شامل رنگ‌های متنوع برای قاب‌ها، طرح‌های متنوع قاب، و متناسب با نیازهای مختلف، جنس‌های متفاوت بدنه و… می‌شود. بنابراین، در انتخاب مدل مورد نظر خود، شما دارای گزینه‌های فراوانی هستید.

شرکت ایران الکتریک در ساخت کلید یک پل با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد.