نمایش 1–30 از 32 نتیجه

نمایش 9 24 36

کلید کولر ایران الکتریک بهترین کیفیت با قیمت مناسب

استفاده از کولر آبی دون کلید را می‌توان گفت غیر ممکن بوده است ، به همین دلیل برای کولر آبی خود باید یک کلید مناسب را استفاده کنید. مانند سایر کلید پریز ، کلید پریز کولر آبی هم دارای و مدل های مختلفی بوده است ، گرچه تمامی آن ها یک کار را انجام می‌دهند و کولر را روشن می‌کنند ، اما از لحاظ ایمنی و ساختار باهم دیگر یکسان نیستند.

پرکاربرد ترین کلید کولر ها مدل های سه پل ، چهار پل ، هوشمند ، تمام قطب و سوکتی نیز می‌باشد که در بازار با مارک های مختلف نیز موجود می‌باشد . در ادامه انواع کلید های کولر را به شما معرفی می‌کنیم که لیست قیمت کلید کولر آبی را در بالا مشاهده می‌کنید.

1- کلید سه پل

کلید های سه پل در مقایسه با دیگر مدل ها دارای کاربرد بیشتری بوده است و همچنین محبوبیت بیشتری هم دارد . این کلید دارای چهار عدد پیچ بوده است ، که سه عدد از پیچ آن مربوط به دور کند ، سرعت و پمپ است که پیچ آخر نیز برای فاز بوده است و به فاز متصل می شود. در کلید های کولر سه پل ، سیم نول به صورت مستقیم به جعبه تقسیم کولر متصل می‌شود . روی هر کدام از پیچ ها به صورا واضح شرح وظیفه آن را نوشته است P پمپ، L فاز، F تند و S نشان دهنده دور کند است. هر کدام از سیم‌ها، از طریق پیچ به کلید وصل می‌شوند و نیازی به سرسیم نیست.

2- کلید چهار پل کولر آبی

مدل 4 پل از لحاظ ظاهری تفاوت بسیاری با 3 پل ندارد و یکسان بوده است ، که کلید اضافه آن برای قطع و وصل کردن نول بوده است ، که به همین دلیل در این مدل نسبت به قبلی امنیت افزایش پیدا کرده است. به گونه ای که زمانی که شما از کولر استفاده نمی‌کنید ، می‌توانید کلید چهارم را فشار دهید و نول را قطع کرده که در این صورت احتمال اتصال کوتاه را کاهش می‌دهید.در پشت کلید چهار پل، 6 پیچ وجود دارد. سیم تند به پیچ SP، سیم کند به پیچ SL، فاز ورودی به L، نول ورودی به پیچ N در پایین کلید، نول خروجی به N در بالای کلید و پمپ کولر به P وصل می‌شود.

3- کلید هوشمند

کلید هوشمند می‌توان گفت تا حدودی شبیه به کلید 4 پل بوده است با این تفاوت که امکان کنترل بیشتری را در اختیار ما قرار می‌دهد . مدل های جدید کلید هوشمند کولر آبی دارای صفحه نمایش لمسی هستن ، و در نمونه های قدیمی تر به صورت مکانیکی نیز وجود دارند. کلید های هوشمند دارای ترموسات ، تامیر و… هستند .

4- کلید تمام قطب

کلید تمام قطب می‌توان گفت از جدید ترین مدل ها بوده است که در این مدل امنیت بسیار افزایش پیدا کرده است . در کلید های تمام قطب اتصال فاز و نول را با کولر قطع می‌کند که به همین دلیل از برق گرفتگی جلوگیری می‌کند.سایر پیچ‌های محصول، مانند مدل‌های قبلی وصل می‌شود.

کلید کولر ایران الکتریک از جدیدترین و آخرین مدل های کلید کولر تولید شده در بازار ایران می‌باشد. کلید کولر در مدل‌های مختلف با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

در ساخت کلید کولر ایران الکتریک از مکانیزم جدید برلیان که به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی می‌باشند استفاده شده است. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود .

شرکت ایران الکتریک در ساخت انواع کلید کولر با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد.