هیچ محصولی یافت نشد.

شاسی زنگ ایران الکتریک بهترین کیفیت با قیمت مناسب

شاسی زنگ ها می‌توانند امروزه دارای شکل و ظاهری متنوعی نیز باشد . در گذشته معمولا تنوع بالایی در این دسته از محصولات موجود نبود و به چند مدل ساده اکتفا می‌کردند ، اما امروزه شرکت های بسیاری دست به تولید شاسی زنگ زده اند و به همین دلیل تنوع در این محصولات بسیار بالا بوده است . همچنین رنگ بندی شاسی های زنگ از تنوع بالایی برخوردار بوده است که شما بسته به نیاز خود و سلیقه خود رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

صدای تولید شده توسط شاسی زنگ بسیار مهم و کاربردی بوده است و همچنین باید در زمان خرید به این مسئله توجه بسیاری داشته باشید. به طور مثال در بسیاری از شرکت های بزرگ شاسی های مخصوص استفاده می‌شود تا کاربران بتوانند با زنگ زدن به اتاق کنفرانس یا اتاقی مخصوص اجازه ورود پیدا کنند.

شاسی زنگ ایران الکتریک از جدیدترین و آخرین مدل های شاسی زنگ تولید شده در بازار ایران می‌باشد. شاسی زنگ در مدل‌های مختلف با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

در ساخت شاسی زنگ ایران الکتریک از مکانیزم جدید برلیان که به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی می‌باشند استفاده شده است. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود .

شاسی زنگ

شاسی زنگ، یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در مجموعه‌ها و ساختمان‌ها به شمار می‌آید. این ابزار در انواع مختلف ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. عمده وظیفه‌ی این تجهیزات، قطع و وصل جریان الکتریکی برای فعال‌سازی زنگ یا بوق در ساختمان را به عهده دارند.

شاسی‌های زنگ به دو نوع روکار و توکار در دسترس می‌باشند و به طور معمول در نزدیکی درب‌ها یا در مکان‌هایی که خارج از مجموعه قرار دارند، نصب می‌شوند. ظاهر آن‌ها شبیه به کلیدهای تک‌پل دارد، اما در عملکرد و نحوه‌ی اتصال سیم‌ها با کلیدهای تک‌پل تفاوت دارد. اغلب کلیدهای زنگ از مواد ABS ساخته می‌شوند، اما جنس بدنه‌ی کلید زنگ لمسی با دیگر کلیدها تفاوت دارد.

این محصولات ابعاد استانداردی دارند و ولتاژ ورودی آن‌ها اغلب 250 ولت می‌باشد، همچنین جریان عبوری از آن‌ها حدود 10 آمپر است. برخی از این کلیدها روی بدنه‌ی خود چراغ‌های ال ای دی کوچک دارند که به صورت مداوم روشن هستند؛ این ویژگی باعث می‌شود تا در تاریکی به راحتی کلید قابل تشخیص باشد.

بهترین قیمت شاسی زنگ در ایران الکتریک

قیمت شاسی زنگ، به انواعی از عوامل بستگی دارد که تاثیر بزرگی بر روی آن دارند. این عوامل عبارتند از:

آمپر (جریان عبوری): مقدار جریان الکتریکی که توسط شاسی زنگ عبور می‌یابد، تأثیر مستقیمی بر قیمت دارد. شاسی‌های با قابلیت عبور جریان بیشتر، ممکن است به قیمت بالاتری عرضه شوند.

جنس بدنه: مواد ساخت شاسی زنگ نقش مهمی در تعیین قیمت ایفا می‌کند. مواد با کیفیت و مقاوم معمولاً قیمت بالاتری دارند.

کیفیت مغزی کلید: عملکرد و دقت کلیدهای شاسی زنگ تاثیر مهمی بر قیمت دارد. کلیدهای با کیفیت بالا و عمر طولانی معمولاً قیمت بیشتری دارند.

ابعاد: ابعاد شاسی زنگ نیز تعیین‌کننده قیمت هستند. شاسی‌های بزرگ‌تر معمولاً گران‌تر هستند.

نوع زنگ: نوع زنگی که با شاسی زنگ استفاده می‌شود، می‌تواند تاثیر زیادی بر قیمت داشته باشد. زنگ‌های پیچیده‌تر و کیفیت‌بالاتر ممکن است به قیمت بالاتری منجر شوند.

استانداردها: تطابق با استانداردها و معیارهای ایمنی و کیفیت نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.

نوع نصب (توکار یا روکار): نوع نصب شاسی زنگ نیز می‌تواند تاثیری بر قیمت داشته باشد. نصب توکار ممکن است با هزینه‌های اضافی همراه شود.

برند و شرکت سازنده: شرکت‌های مختلف با برندهای معروف ممکن است قیمت‌های متفاوتی داشته باشند. برندهای معروف و با سابقه ممکن است قیمت‌های بیشتری داشته باشند.

با توجه به این عوامل، قیمت شاسی زنگ می‌تواند به طور قابل توجهی متغیر باشد و انتخاب بهترین گزینه بسته به نیازها و بودجه‌ی شما اهمیت دارد.

شرکت ایران الکتریک در ساخت شاسی زنگ با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد.