هیچ محصولی یافت نشد.

پریز تلفن ایران الکتریک بهترین کیفیت با قیمت مناسب

پریز تلفن و شبکه ، دو ابزاری می‌باشند که با استفاده از برق ، اتصال تلفن و اینترنت را نیز برقرار می‌کنند . شاید برای شما خرید پریز شبکه و تلفن کار آسانی به نظر برسد ، اما با در نظر گرفتن کارایی جزاب ، تشابه ظاهر و تنوع بالا در این محصولات می‌تواند کار شما را دشوار و سخت کند.

تفاوت پریز تلفن و شبکه

پریز تلفن و شبکه اگر در نگاه اول آنها را ببینید شاید بگید که کاملا برابر هستند و شبیه به هم هستند ، به همین دلیل برای این که شما بتوانید تفاوت این دو را متوجه شوید باید با 2 مفهوم ، کیستون (Key stone) و فیس پلیت (Face plate) نیز آشنا شوید. کیستون و فیس پلیت یکی از مهم ترین اجزاء بوده است که در تولید پریز برق نیز استفاده می‌شود و به ترتیب به محفظه اتصال و بدنه پریز نیز گفته می‌شود. این نکته را باید در نظر داشته باشید که تفاوت این محصولات در کیستون بوده است ، و در فیس پلیست معمولا همسان نیز بوده است و تفاوتی وجود ندارد.

انواع پریز تلفن و شکبه

به طور معمول هر 2 دسته از پریز های تلفن که با فلیس پلت بوده است از جنس ABSبوده است که به صورت روکار و توکار نیز در بازار موجود می‌باشد. به همین دلیل قیمت پریز تلفن وابسته به تعداد و جنس کیستون نیز وابسته بوده است.

پریز های تلفن

پریز های تلفن می‌توان گفت انواع گوناگونی نیز دارند و در هر خانه و اتاقی یک نوع از آنها قابل مشاهده بوده است

  • پریز تک سوکت: پریز های تک سوکت همان گونه که از اسم انها مشخص بوده است تنها یک خروجی نیز دارند.
  • پریز دو سوکت: پریز های دو سوکت به پریز های دوقلو هم نیز معروف بوده است ، دقیقا مانند پریز های تک سوکت بوده است با این تفاوت که آنها 2 خروجی نیز دارند.
  • پریز دوکاره (سوکت و دوشاخه باهم): این پریز قابلیت اتصال همزمان یک تلفن و دو شاخه تلفن‌های بی سیم یا یک وسلیه برقی، به جریان برق شهری و مستقیم را دارد.

مهم ترین نکات برای خرید پریز برق تلفن

شما می‌توانید انواع پریز برق ها را به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنید ، اما این نکته را باید در نظر داشته باشید که  “ضمانت ، اصالت و کیفیت ” سه اصل مهم بوده است که باید در نظر داشته باشید به همین دلیل اگر میخواهید به صورت اینترنتی پریز تلفن خریداری کنید به شما توصیه می‌کنیم از کلید و پریز برقی استفاده کنید که دارای نماد اعتماد باشد تا با خیالی آسوده بتوانید خرید خود را انجام دهید.

همچنین قیمت پریز تلفن به عوامل متعددی نیز وابسته بوده است که عواملی مانند جنس ، تعداد کیستون ، جنس فلیس پلت و کیفیت از عواملی بوده است که بر روی قیمت تاثیر مستقیم نیز دارد.

پریز تلفن ایران الکتریک از جدیدترین و آخرین مدل های پریز تلفن تولید شده در بازار ایران می‌باشد. پریز تلفن در مدل‌های مختلف با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

در ساخت پریز تلفن ایران الکتریک از مکانیزم جدید برلیان که به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی می‌باشند استفاده شده است. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود .

نکات تکمیلی در مورد پریز تلفن و شبکه

پریز توضیح
پریز تلفن پریز تلفن وظیفه ایجاد ارتباط بین تلفن‌ها و شبکه‌های تلفنی را دارد. از طریق این پریز، خط تلفنی به دستگاه تلفن و یا دستگاه‌های دیگری مانند فکس و مودم تلفنی متصل می‌شود. از آنجا که برقراری ارتباطات تلفنی همچنان یکی از مهمترین روش‌های ارتباطی است، پریز تلفن در اکثر ساختمان‌ها و منازل وجود دارد.
پریز شبکه پریز شبکه به عنوان واسطه‌ای بین دستگاه‌های الکترونیکی و شبکه‌های اطلاعاتی یا اینترنت عمل می‌کند. از این پریز برای اتصال دستگاه‌های مختلف مانند کامپیوترها، لپ‌تاپ‌ها، دستگاه‌های دیجیتالی، دوربین‌های مداربسته و سایر تجهیزات شبکه استفاده می‌شود. پریز شبکه معمولاً ارتباطات با سرعت بالا و انتقال داده‌های بزرگ را امکان‌پذیر می‌سازد.

در حالت کلی، خرید و نصب پریز تلفن و شبکه ممکن است به نظر آسان بیاید، اما با توجه به ویژگی‌ها و مشخصات فنی مختلف این محصولات، انتخاب مناسبی ممکن است دشوار شود.

تشابه در ظاهر و تنوع بالا در محصولات مختلف می‌تواند انتخاب را مشکل‌تر کند، زیرا نیاز به تطابق با نیازهای خاص و تجهیزات مورد استفاده دارد. از این رو، در انتخاب پریز تلفن و شبکه باید به جزئیات مهمی مانند تعداد و نوع پورت‌ها، سرعت انتقال داده‌ها، تکنولوژی استفاده شده و نیازهای شبکه مورد نظر دقت کرد.

در نهایت، این دو پریز مهم در بخش ارتباطات و اتصالات الکترونیکی ساختمان‌ها و منازل نقش حیاتی دارند و انتخاب صحیح آنها باعث بهبود کارایی و سهولت در استفاده از ارتباطات تلفنی و شبکه خواهد شد.

شرکت ایران الکتریک در ساخت پریز تلفن با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد.