نمایش 1–30 از 68 نتیجه

نمایش 9 24 36

پریز ارت دار ایران الکتریک بهترین کیفیت با قیمت مناسب

پریز ارت دار ایران الکتریک از جدیدترین و آخرین مدل های پریز ارت دار تولید شده در بازار ایران می‌باشد. پریز ارت دار در مدل‌های مختلف با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

همجنین در هر پریز معمولی دو سیم فاز و تول وجود دارد  اما در سیم های ارت دار، یک سیم سومی وجود دارد که به آن نیز ارت گفته می‌شود. در واقع پریز برق یک اتصال زمین را نیز حمل می‌کند ، که اجازه می‌دهد الکتریسته اضافی حاصل از عایق معیوب به جایی این که به بدن انسان عبور کند به داخل زمین هدایت شود. همچنین در بعضی از خانه ها و سیم کشی ها پریز های ارت داری وجود دارد که به نظر می‌رسد نیز به زمین اتصال دارد.

همچنین استفاده از پریز های ارت دار امروزه به لحاظ امنیتی و حفظ مراقبتی در ساختمان ها از اهمیت شدیدی برخوردار شده است و همچنین در اکثر ساختمان های جدید از پریز های ارت دار نیز استفاده می‌کنند. به همین دلیل بوده است شما می‌توانید برای خرید پریز ارت دار به فروشگاه ایران الکتریک مراجعه کنید .

در ساخت پریز ارت دار ایران الکتریک از مکانیزم جدید برلیان که به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی می‌باشند استفاده شده است. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود .

شرکت ایران الکتریک در ساخت پریز ارت دار با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد.