نمایش 1–30 از 32 نتیجه

نمایش 9 24 36

کلید پریز برلیان مشکی ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان مشکی جدیدترین و یکی از آخرین مدل کلید پریز های تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد. کلید پریز های مدل برلیان با طراحی بی نظیر در سال 2022 به بازار عرضه شدند و یک نوع جدید از کلید و پریز رنگی برلیان است که با توجه به مشکی مات بودن و رنگ تیره ای که دارد بسیار پر کاربرد است.

در ساخت کلید پریز مدل برلیان از مکانیزم جدید برلیان که به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی میباشند استفاده شده است. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود .

شرکت ایران الکتریک در ساخت کلید و پریز مدل برلیان با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد

نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز برلیان مشکی
از نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز برلیان این میباشد که کلید و پریز مدل برلیان همگی دارای یک نوع مکانیزم و زیرساخت ثابت میباشند و همگی از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

تنها وجه تمايز این مدل در طرح و رنگ و جنس قاب دور و رویه کلید پریز میباشد و یا به عبارتی ساده تر میتوان گفت از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید پریز برلیان در رنگ و شکل ظاهری این نوع کلید پریز ها میباشد.
برلیان مشکی:
کلید و پریز برلیان مشکی با طراحی مدرن، سادگی و محیط شیک و خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد که البته باید توجه داشت در کنار این زیبایی دارای مکانیزم بسیار با کیفیتی میباشد. قاب رویه کلید پریز ارس مشکی به مکانیزم متصل نمیباشد و قابلیت جدا شدن و تعویض قاب را با دیگر رنگ ها دارد. کلید پریز مدل برلیان مشکی مات دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان قیمت میباشد.
خرید و قیمت کلید پریز مدل برلیان مشکی
جهت خرید کلید پریز مدل برلیان مشکی و برلیان رنگی و سایر مدل های کلید پریز برلیان می توانید با مشاهده مشخصات محصول و کسب اطلاعات بیشتر از آخرین قیمت کلید و پریز به سایت رسمی فروشگاهی اینترنتی ایران الکتریک مراجعه کرده و خرید خودتون رو به صورت آنلاین انجام دهید.

جهت خرید کلید پریز مدل ارس سفید و ارس مشکی طلایی و اطلاع از آخرین قیمت و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت رسمی فروشگاهی اینترنتی ایران الکتریک مراجعه کرده و خرید خودتون رو به صورت آنلاین انجام دهید.

کلید و پریز مدل ارس جدیدترین و یکی از آخرین مدل کلید پریز های تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد .

کلید پریز های مدل ارس با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

از نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز ارس این میباشد که کلید و پریز مدل ارس همگی دارای یک نوع مکانیزم و زیرساخت ثابت میباشند و همگی از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

تنها وجه تمايز این مدل در طرح و رنگ و جنس قاب دور و رویه کلید پریز میباشد و یا به عبارتی ساده تر میتوان گفت از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید پریز ارس در رنگ و شکل ظاهری این نوع کلید پریز ها میباشد.