دسته‌بندی نشده

محصولات جدید ایران الکتریک 1400

کلید پریز جدید ایران الکتریک

به زودی

تا پایان سال 30 مدل جدید از کلید و پریز ایران الکتریک در راه است.هر چند روز منتظر یک مدل محصول جدید باشید. ایران الکتریک جدیدترین مدل کلید و پریز های روز دنیا را با آخرین متد طراحی و برای شما به ارمغان می آورد.محصولاتی لوکس مانند کلید و پریز های متال، کلید پریز کریستالی شیشه ای و چرمی و کلید و پریز های پلکسیکلید پریز های طرح متال و کلی طرح و تنوع جدید که شما را در دنیایی از خلاقیت و نوآوری و زیبایی و کیفیت محصور خواهد کرد.شما لایق کیفیت هستید…


promo-banner-image
کلید پریز

کلید پریز برلیان پلکسی سفید ایران الکتریککلید و پریز مدل پلکسی سفید یکی از جدیدترین محصولات تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد که با استفاده از متریال پلکسی گلاس سفید تهیه شده است و علاوه بر زیبایی چشمگیر دارای کیفیت فوق العاده بالایی میباشد .

کلید پریز پلکسی ایران الکتریک بر پایه مکانیزم های برلیان میباشد بدین گونه که قاب دور pelaxi بر روی مکانیزم های مدل برلیان نصب میگردد.قاب دور و کادر رویه این مدل کلید پریز از جنس پلکسی گلاس میباشد که همان کلید و پریز طلقی سفید میباشد که علاوه بر زیبایی دارای مقاومت بسیار میباشد و همچنین دارای مهر استاندارد میباشد.

کلید پریز جدید پلکسی سفید ایران الکتریک در کنار زیبایی و کیفیت بالا دارای قیمت مصرف کننده بسیار مناسب میباشد و بازه ی قیمتی به صورت میانگین 24000 تومان میباشد.جهت خرید این محصول میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

promo-banner-image
کلید پریز

کلید پریز برلیان پلکسی مشکی ایران الکتریککلید و پریز مدل پلکسی مشکی یکی از جدیدترین محصولات تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد که با استفاده از متریال پلکسی گلاس مشکی تهیه شده است و علاوه بر زیبایی چشمگیر دارای کیفیت فوق العاده بالایی میباشد .

کلید پریز پلکسی ایران الکتریک بر پایه مکانیزم های برلیان میباشد بدین گونه که قاب دور pelaxi بر روی مکانیزم های مدل برلیان نصب میگردد.قاب دور و کادر رویه این مدل کلید پریز از جنس پلکسی گلاس میباشد که همان کلید و پریز طلقی مشکی میباشد که علاوه بر زیبایی دارای مقاومت بسیار میباشد و همچنین دارای مهر استاندارد میباشد.

کلید پریز جدید پلکسی مشکی ایران الکتریک در کنار زیبایی و کیفیت بالا دارای قیمت مصرف کننده بسیار مناسب میباشد و بازه ی قیمتی به صورت میانگین 26000 تومان میباشد. جهت خرید این محصول میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

promo-banner-image
کلید پریز

کلید پریز برلیان طرح متال زیتونیکلید و پریز طرح متال زیتونی یکی دیگر از محصولات جدید شرکت ایران الکتریک میباشد که جزو کلید و پریز های لوکس میباشد که از پلی کربنات ساخته شده است و طرح خَش دار آن به گونه ای است که دقیقا حس فلز را به شما القا میکند و از لمس آن لذت خواهید برد.

کلید پریز متال زیتونی ایران الکتریک بر پایه مکانیزم های برلیان میباشد بدین گونه که قاب دور طرح متال بر روی مکانیزم های جدید و به روز شده ی مدل برلیان نصب میگردد.قاب دور و کادر رویه این مدل کلید پریز از پلی کربنات میباشد ولی با عملیات های مختلف از جمله روکش کردن با آلیاژهای خاص همانند مس و همچنین آبکاری کردن علاوه بر کیفیت و دوام و استقامت بالا حس و حال کلید و پریز های فلزی را به مصرف کننده القا میکند.کلید پریز متال زیتونی دارای مهر استاندارد میباشد.

کلید پریز جدید طرح متال زیتونی ایران الکتریک در کنار زیبایی و کیفیت بالا دارای قیمت مصرف کننده بسیار مناسب میباشد و بازه ی قیمتی به صورت میانگین 35000 تومان میباشد. جهت خرید این محصول میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

امتیاز این post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *