نمایش 1–30 از 638 نتیجه

نمایش 9 24 36

ارس اقتصادی (45)

ارس پلکسی (250)

ارس رنگی (114)

ارس طرح متال طلایی (204)

قاب دور ارس (25)

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس

در میان انواع کلید و پریز تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک،  کلید و پریز مدل ارس جدیدترین و یکی از آخرین مدل ها میباشد. کلید و پریز مدل ارس با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

در ساخت کلید پریز مدل اَرس از مکانیزم جدید برلیان که به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی میباشند استفاده شده است. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود .

شرکت ایران الکتریک در ساخت کلید و پریز مدل اَرس با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد

نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز ارس

از نکات مهم هنگام خرید کلید پریز ارس این میباشد که کلید و پریز مدل ارس همگی دارای یک نوع مکانیزم و زیرساخت ثابت میباشند و همگی از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

تنها وجه تمايز این مدل در طرح و رنگ و جنس قاب دور و رویه کلید پریز میباشد و یا به عبارتی ساده تر میتوان گفت از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید و پریز ارس در رنگ و شکل ظاهری این نوع کلید پریز میباشد.

انواع کلید و پریز ارس

کلید و پریز مدل ارس دارای طرح های متفاوت میباشد. انواع کلید پریز ارس به شرح زیر میباشد :

ارس سفید:

کلید و پریز ارس سفید با طراحی مدرن، سادگی و محیط شیک و خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد که البته باید توجه داشت در کنار این زیبایی دارای مکانیزم بسیار با کیفیتی میباشد. قاب رویه کلید پریز ارس سفید به مکانیزم پیچ شده و ثابت میباشد. کلید پریز مدل ارس سفید دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان قیمت میباشد.

ارس رنگی:

کلید و پریز ارس رنگی با طراحی مدرن، سادگی و محیط شیک و خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد که البته باید توجه داشت در کنار این زیبایی دارای مکانیزم بسیار با کیفیتی میباشد. قاب رویه کلید پریز ارس رنگی قابل تغییر بوده و میتوان از مکانیزم جدا نمود. کلید پریز مدل ارس رنگی دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان قیمت میباشد.

ارس طرح متال :

جنس قاب رویه مدل ارس طرح متال از پلی کربنات میباشد که توسط آلیاژ های خاصی روکش و آبکاری شده است و با رنگ براق حس فلز رو برای مصرف کننده تداعی میکند و همانگونه که از اسم این مدل مشخص هست فقط طرح متال میباشد.

در حال حاضر این مدل در دو رنگ : ارس مشکی طلایی و ارس طرح متال سیلور براق تولید میگردد.

بی شک این مدل از لاکچری ترین مدل کلید پریز های تولید شده تا به امروز میباشد. ارس مشکی طلایی رو هم می‌توان در دسته کلید وپریز کلاسیک قرار داد و هم در دسته کلید پریز لوکس و مدرن.

توجه داشته باشید در این مدل کلید و پریز ها می‌توان از مکانیزم های اَهرمی نیز استفاده کرد که زیبایی دو چندانی به این محصول خواهد داد و با اینکه این مدل به تازگی به مرحله تولید رسیده است ولی جای خودش را در میان مشکل پسندان باز کرده است.

تمامی محصولات ایران الکتریک دارای رنگ الکترواستاتیک میباشند که در برابر خط و خش و استفاده بسیار مقاوم و دارای ثبات رنگ میباشد. کلید و پریز ارس با ظاهری زیبا و جذاب می تواند گزینه بسیار مناسبی جهت ساختمان های لوکس و مدرن امروزی باشد. با استفاده از این مدل کلید پریز اعتبار و زیبایی خاصی به محیط خود افزوده خواهید کرد.

کلید پریز ایران

کلید پریز ایران یکی از بهترین محصولات و با کیفیت ترین محصولات بوده است که عرضه بازار شده است و به دلیل این که از متریال با کیفیت تولید و عرضه بازار شده است دارای طول عمر بالایی بوده است . همچنین دارای زیبایی به روز و خاصی بوده است که باعث افزایش زیبایی خانه شما و محیط کاری شما می‌شود . یکی از مهم ترین عواملی که کلید پریز ایران را متمایز می‌کند به سایر برند ها وشرکت ها رعایت استاندارد بوده است که از لحاظ امنیتی و مراقبتی در سطح بالایی بوده است و با خیالی راحت شما می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

خرید و قیمت کلید پریز مدل ارس

جهت خرید کلید پریز مدل ارس سفید و ارس مشکی طلایی و اطلاع از آخرین قیمت کلید و پریز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت رسمی فروشگاهی اینترنتی ایران الکتریک مراجعه کرده و خرید خودتون رو به صورت آنلاین انجام دهید.

جهت خرید کلید پریز مدل ارس سفید و ارس مشکی طلایی و اطلاع از آخرین قیمت و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت رسمی فروشگاهی اینترنتی ایران الکتریک مراجعه کرده و خرید خودتون رو به صورت آنلاین انجام دهید.

کلید و پریز مدل ارس جدیدترین و یکی از آخرین مدل کلید پریز های تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد .

کلید پریز های مدل ارس با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

از نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز ارس این میباشد که کلید و پریز مدل ارس همگی دارای یک نوع مکانیزم و زیرساخت ثابت میباشند و همگی از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

تنها وجه تمايز این مدل در طرح و رنگ و جنس قاب دور و رویه کلید پریز میباشد و یا به عبارتی ساده تر میتوان گفت از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید پریز ارس در رنگ و شکل ظاهری این نوع کلید پریز ها میباشد.