در حال نمایش 28 نتیجه

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس نقره ای زه مشکی

کلید و پریز مدل ارس نقره ای زه مشکی جدیدترین و یکی از آخرین مدل کلید پریز های تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد. کلید پریز های مدل ارس با طراحی بی نظیر در سال 2021 به بازار عرضه گردید و یکی از محصولات جدید این شرکت است.

در ساخت کلید پریز مدل اَرس از مکانیزم جدید برلیان که به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی میباشند استفاده شده است. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود .

شرکت ایران الکتریک در ساخت کلید و پریز مدل اَرس با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد

نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز ارس

از نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز ارس این میباشد که کلید و پریز مدل ارس همگی دارای یک نوع مکانیزم و زیرساخت ثابت میباشند و همگی از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

تنها وجه تمايز این مدل در طرح و رنگ و جنس قاب دور و رویه کلید پریز میباشد و یا به عبارتی ساده تر میتوان گفت از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید پریز ارس در رنگ و شکل ظاهری این نوع کلید پریز ها میباشد.

انواع کلید و پریز ارس

کلید و پریز مدل ارس دارای طرح های متفاوت میباشد. انواع کلید و پریز ارس به شرح زیر میباشد :

ارس رنگی زه مشکی:

کلید و پریز ارس رنگی زه مشکی با طراحی جدید و مدرن، محیط شیک و خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد که البته باید توجه داشت در کنار این زیبایی دارای مکانیزم بسیار با کیفیتی میباشد. قاب رویه کلید پریز ارس زغال سنگی زه مشکی در رنگ های نقره ای بژ زغال سنگی موجود میباشدو دارای مکانیزم برلیان میباشد. کلید پریز مدل ارس نقره ای با زه مشکی دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان قیمت میباشد.

ارس سفید:

کلید و پریز ارس سفید با طراحی مدرن، سادگی و محیط شیک و خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد که البته باید توجه داشت در کنار این زیبایی دارای مکانیزم بسیار با کیفیتی میباشد. قاب رویه کلید پریز ارس سفید به مکانیزم پیچ شده و ثابت میباشد. کلید پریز مدل ارس سفید دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان قیمت میباشد.

ارس طرح متال :

جنس قاب رویه مدل ارس طرح متال از پلی کربنات میباشد که توسط آلیاژ های خاصی روکش و آبکاری شده است و با رنگ براق حس فلز رو برای مصرف کننده تداعی میکند و همانگونه که از اسم این مدل مشخص هست فقط طرح متال میباشد.

در حال حاضر این مدل در دو رنگ : ارس مشکی طلایی و ارس طرح متال سیلور براق تولید میگردد.

بی شک این مدل از لاکچری ترین مدل کلید پریز های تولید شده تا به امروز میباشد. ارس مشکی طلایی رو هم می‌توان در دسته کلید وپریز کلاسیک قرار داد و هم در دسته کلید پریز های لوکس و مدرن.

توجه داشته باشید در این مدل کلید و پریز ها می‌توان از مکانیزم های اَهرمی نیز استفاده کرد که زیبایی دو چندانی به این محصول خواهد داد و با اینکه این مدل به تازگی به مرحله تولید رسیده است ولی جای خودش را در میان مشکل پسندان باز کرده است.

تمامی محصولات ایران الکتریک دارای رنگ الکترواستاتیک میباشند که در برابر خط و خش و استفاده بسیار مقاوم و دارای ثبات رنگ میباشد. کلید و پریز ارس با ظاهری زیبا و جذاب می تواند گزینه بسیار مناسبی جهت ساختمان های لوکس و مدرن امروزی باشد. با استفاده از این مدل کلید پریز اعتبار و زیبایی خاصی به محیط خود افزوده خواهید کرد.

خرید و قیمت کلید پریز مدل ارس

جهت خرید کلید پریز مدل ارس سفید نقره ای با زه مشکی و سایر مدل های رنگی می توانید با مشاهده مشخصات محصول و کسب اطلاعات بیشتر از آخرین قیمت کلید و پریز به سایت رسمی فروشگاهی اینترنتی ایران الکتریک مراجعه کرده و خرید خودتون رو به صورت آنلاین انجام دهید.

جهت خرید کلید پریز مدل ارس سفید و ارس مشکی طلایی و اطلاع از آخرین قیمت و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت رسمی فروشگاهی اینترنتی ایران الکتریک مراجعه کرده و خرید خودتون رو به صورت آنلاین انجام دهید.

کلید و پریز مدل ارس جدیدترین و یکی از آخرین مدل کلید پریز های تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد .

کلید پریز های مدل ارس با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

از نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز ارس این میباشد که کلید و پریز مدل ارس همگی دارای یک نوع مکانیزم و زیرساخت ثابت میباشند و همگی از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

تنها وجه تمايز این مدل در طرح و رنگ و جنس قاب دور و رویه کلید پریز میباشد و یا به عبارتی ساده تر میتوان گفت از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید پریز ارس در رنگ و شکل ظاهری این نوع کلید پریز ها میباشد.