مقالات

هتلداران قبل از نصب پریزهای USB دار چه نکاتی را باید در نظر بگیرند

هتلداران قبل از نصب پریزهای USB چه نکاتی را باید در نظر بگیرند

  پریزهای USB دار برای هتلداران

حدس می‌زنم که بسیاری از ما تصور می‌کردیم زمانی که تمام هتل‌ها و بازسازی‌ آنها تکمیل شوند، تقاضا برای پریزهای USB دار کمی کاهش می‌یابد. مطمئناً به اندازه کافی عجله دیوانه‌وار برای ارائه محل اقامت در هتل توسط گروه‌های هتل‌های بزرگ به نظر می‌رسد که در سطح پایینی قرار گیرد. سطوح اقامتی زیر چهار و پنج ستاره با این حال هنوز شاهد تعداد قابل توجهی از هتل‌های جدید و بازسازی‌های اساسی هستیم که هتل‌دارانی که به دنبال ارائه سطوح بالاتر استاندارد چهار و پنج ستاره (و بالاتر) برای افزایش مورد انتظار بازدیدکنندگان خارج از کشور هستند. شاید به دنبال تغییرات اخیر نرخ ارز انگلستان، بتوانیم انتظار گسترش بیشتری در این زمینه داشته باشیم؟

اپراتورهای هتل که به طور سنتی بزرگتر هستند، برای مهمانان خارج از کشور پریز برق فراهم می کنند تا از وسایل برقی شخصی که برای استفاده در طول اقامت با خود آورده اند استفاده کنند. این اقلام معمولاً از پریزهای برق آمریکایی و اروپایی استفاده می کنند. ، احتمالاً در صفحات لوازم جانبی سفارشی در کنار سوکت‌های استاندارد برق، تلفن، داده و صدا در بریتانیا گنجانده شده است. منبع تغذیه اختصاصی برای این سوکت‌ها همیشه مورد نیاز است که نیاز به یک شبکه سیم‌کشی اضافی در سراسر هتل برای «تغذیه» پریزهای برق قابل‌اجرا دارد (اغلب 110 / 115 ولت و فرکانس های مختلف) یا یک ترانسفورماتور مناسب را می توان در داخل یا در مجاورت هر اتاق یا سوئیت مهمان نصب کرد (با اجازه فضا). هزینه هر دو گزینه بالا می تواند قابل توجه باشد و شاید فقط پیشنهاد اقتصادی برای هتل های بزرگتر باشد یا بازسازی های کامل.

همچنین بخوانید :  6 کلید نور زیبا برای جلوه دادن فضای داخلی شما

“هنگام انتخاب یک محصول مناسب، اپراتور هتل باید به دنبال سوکت های سوئیچ 13 آمپری استاندارد انگلستان با کیفیت خوب باشد. اگر قرار است از یک سوکت USB دوقلو استفاده شود، هر دو پریز شارژ 5 ولت باید به طور کامل 1 آمپر و 2.1 آمپر باشند.”

  آیا هتلدار واقعاً نیاز به ارائه پریز USB برای مهمانان خود دارد؟

برخی از اپراتورها که به دنبال ارائه یک جایگزین ارزان تر و ساده تر هستند، از نظر تاریخی (شاید غیرعاقلانه) به مهمانان خود وام “چند کشوری” یا “سفر” را انتخاب کرده اند. آداپتور. این آداپتورها قرار است به مهمانان اجازه دهند از دستگاه‌های خود با پریزهای اتاق استاندارد 13 آمپری هتل استفاده کنند. معمولاً از خرده‌فروشان معتبر بریتانیا در دسترس نیستند، این آداپتورها با هیچ‌یک از استانداردهای ایمنی الکتریکی بریتانیا مطابقت ندارند و پتانسیل ایجاد ایمنی و ایمنی قابل‌توجه را دارند. پیامدهای قانونی برای اپراتور هتل. معمولاً یک مهمان دستگاه برقی خود را به برق وصل می کند و (بی دلیل) انتظار دارد دستگاه آنها به درستی کار کند. متأسفانه اینجاست که ممکن است کارها به شدت اشتباه شود. این بسیار جای سوال دارد که آیا استفاده از چنین دستگاهی “آداپتور” به مهمان هتل این امکان را می دهد که با خیال راحت از دستگاه های طراحی شده برای ولتاژها و فرکانس های متفاوت با استانداردهای بریتانیا استفاده کند. استفاده از چنین آداپتور کوو یک خطر احتمالی آتش سوزی با خطر بسیار واقعی آسیب رساندن به وسایل برقی و سیم کشی هتل به مهمانان باشد.

همچنین بخوانید :  مدل جدید اَرس

یک جایگزین بسیار ساده و نسبتاً ارزان که بسیاری از هتلداران اکنون برای نصب آن انتخاب می‌کنند، پریز13 آمپری یک باند و دو باند با شارژر USB داخلی است. «استانداردسازی فزاینده‌ای در ولتاژ عملکرد و شارژ برای تلفن‌های همراه، تبلت‌ها وجود دارد. و بسیاری دیگر از وسایل الکترونیکی صوتی و شخصی. این دستگاه‌ها معمولاً با سیم‌های شارژ با رابط‌های USB استاندارد عرضه می‌شوند. آنها را می توان از یک سوکت USB در رایانه یا لپ تاپ، از یک آداپتور شارژر اصلی شارژ کرد و اکنون سوکت های دیواری ثابت خانگی 13 آمپری تک و دوقلو که دارای پریزهای شارژ USB تک یا دوقلو هستند، به طور فزاینده ای شارژ می شوند.

“هنگام انتخاب یک محصول مناسب، اپراتور هتل باید به دنبال سوکت های سوئیچ 13 آمپری استاندارد انگلستان با کیفیت خوب باشد. اگر قرار است از یک پریزUSB دوقلو استفاده شود، هر دو پریز شارژ 5 ولتی باید به طور کامل 1 آمپر و 2.1 آمپر باشند.

سخن پایانی

ایران الکتریک یکی از برند های معتبر در بازار کلید و پریز می باشد و با چندین سال سابقه تولید و فروش کلید و پریز درچه یک در بازار توانسته طراحی های مدرن و همچنین کلید پریزهایی باکیفیت بالا و قیمتی مناسب برای مشتریان خود فراهم کند. از سوی دیگر با بوجود آمدن بستر اینترنت خرید اینترنتی خود را راه اندازی نموده تا شما عزیزان از سر تا سر ایران توانایی خرید کلید پریز های با کیفیت از ایران الکتریک را داشته باشید.

همچنین بخوانید :  جدیدترین مدل های کلید پریز اهرمی جدید

امتیاز این post