مقالات

همه چیز درباره انواع کلید لمسی

کاربرد های کلید های لمسی

معرفی کلیدهای لمسی

سوئیچ‌های لمسی بهترین جایگزین برای سوئیچ‌های سنتی هستند، زیرا برای روشن/خاموش کردن آن فقط باید کمی لمس کنید.

خیلی ساده است، اینطور نیست؟

هیجان انگیزتر این است که اکنون می توانید تمام کلیدهای سنتی خانه خود را با سوئیچ های لمسی جایگزین کنید!

شما می توانید کلید های خود را بدون ترس از شوک لمس کنید یا حتی بهتر است از یک کنترل IR برای روشن کردن هر وسیله الکتریکی در خانه خود استفاده کنید.

غافلگیر شدن؟ صبر کنید، خیلی بیشتر است.

این نه تنها استاندارد زندگی شما را ارتقا می دهد، بلکه شما را از درد و ناراحتی استفاده از کلیدهای معمولی رها می کند. زندگی روزمره شما را ساده می کند.

ممکن است بپرسید “اما چگونه؟” مهم بودن کلیدهای لمسی به دلیل ویژگی های زیر است:

  • جمع و جور و مدولار
  • ضد ضربه و مقاوم در برابر آب
  • کالیبراسیون هوشمند
  • کاهش نور چندگانه با یک لمس
  • کنترل از راه دور
  • در شب قابل تشخیص است

هنوز هیچ ایده ای ندارید که چگونه زندگی شما را هوشمندتر و آسان تر می کند؟ آرام باشید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

در اینجا چند مزیت عالی کلید لمسی وجود دارد که آن را نسبت به سایر کلیدهای برقی ترجیح می دهد:

اگر بچه‌های کوچکی در خانه دارید، می‌دانید که گاهی اوقات می‌توانند مخرب باشند. از آنجایی که نمی‌توانید همیشه آنها را زیر نظر داشته باشید، این خطر وجود دارد که کودک شما آسیب ببیند یا تابلوی برق شما آسیب ببیند. با این حال، این مورد در مورد کلیدهای لمسی صادق نخواهد بود.

سطح کلید لمسی از مواد فیلم ضخیم مانند شیشه و اکریلیک ساخته شده است که از آنها در برابر سخت ترین محیط ها، خاک، گرد و غبار و رطوبت محافظت می کند. این کیفیت باعث ماندگاری طولانی آن می شود. بنابراین در هزینه تعمیرات و نگهداری نیز صرفه جویی می کنید.

شرایطی وجود دارد که والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ پیر شما نمی توانند اغلب برای کار با وسایل برقی اولیه حرکت کنند. در چنین شرایطی، کلیدهای لمسی مفید هستند.

سالمندان در خانه شما دیگر مجبور نیستند هر بار که می خواهند پنکه، چراغ، AC یا تلویزیون را روشن/خاموش کنند، به دنبال شخصی بگردند. بعد قرار است چگونه عمل کنند؟ سوئیچ های لمسی با فناوری هوشمند یکپارچه گزینه ای برای کنترل از راه دور در اختیار شما قرار می دهند. شما می توانید تمام کلیدهای خود را از طریق یک کنترل از راه دور IR یا یک برنامه تلفن همراه کنترل کنید. جالب به نظر می رسد، درست است؟

بنابراین، آیا دوست دارید فضای داخلی خانه شما از نظر زیبایی شناسی جذاب باشد؟ اگر بله، کلیدهای لمسی بهترین گزینه برای شما هستند زیرا به گونه ای طراحی شده اند که با هر دکوراسیونی که برای خانه خود انتخاب می کنید مطابقت دارند.

آیا اغلب شب‌ها بدون هدف به دنبال کلیدهای روی دیوار می‌گردید؟ با یک کلید لمسی Smart Node، شما مجبور نیستید. یک کلید لمسی دارای نور پس زمینه است تا بتوانید آن را حتی در تاریکی پیدا کنید.

بنابراین، می توان گفت که کلیدهای لمسی در همه جنبه ها همه کاره هستند. دوام، قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه بودن های لمسی اسمارت نود، آنها را به بهترین گزینه برای یک کلید الکتریکی تبدیل می کند. چرا که نه؟ کلیدهای لمسی برای خانه هوشمند آینده شما ایده آل خواهند بود.

سخن پایانی

ایران الکتریک یکی از برند های معتبر در بازار کلید و پریز میباشد و با چندین سال سابقه تولید و فروش بهترین قیمت کلید و پریز درچه یک در بازاربا برند ها و طراحی های مدرن و همچنین کلید پریزهایی باکیفیت بالا و قیمتی مناسب برای مشتریان خود فراهم کند از این سو با بوجود امدن بستر اینترنت خرید اینترنتی خود را راه اندازی نموده تا شما عزیزان از سر تا سر ایران توانایی خرید کلید پریز های با کیفیت از ایران الکتریک را داشته باشید.

امتیاز این post

2 دیدگاه در “همه چیز درباره انواع کلید لمسی

نظرات بسته شده است.