دسته‌بندی نشده

فواید کلید و پریزهای مدولار

فواید کلید و پریز مدولار

تغییر منزل و تغییر دکوراسیون همیشه دقت بالایی را می‌خواهد چرا که اگر وسایل هماهنگی لازم را نداشته باشند، هم باعث آزار چشم می‌شوند و هم چهره‌ی نا زیبایی به محیط شما می‌دهد. ما در این مقاله به معرفی یک جزء کوچک اما تاثیر گذار می‌پردازیم و هم‌چنین فواید کلید و پریزهای مدولار را نیز برای شما عزیزان شرح می‌دهیم.

مدولار

مدولار کلمه‌ی انگلیسی به معنی هنر مقایسه‌ای است که از اتصال واحدهای استاندارد به منظور ایجاد ترکیبی بزرگ‌تر با اجزاء سازنده پیچیده‌تر، تشکیل می‌شود. ساخت مدولار که امروزه در سراسر جهان در حال گسترش است فرآیندی است که بیشتر قسمت‌های ساختمان در خارج از خانه ساخته می‌شود. این روش برای ساختن خیلی از وسایل مورد استفاده قرار می‌گیرد که هم زمان کمتری را به خود اختصاص می‌دهد و هم از کیفیت بالایی برخوردار است. ما در اینجا به یکی از وسایلی که به این روش ساخته شده است، می‌پردازیم.

کلید و پریز مدولار

پریزهای مدولار قابلیت تبدیل برای استفاده از وسایل مختلف با دو شاخه‌های متنوع را داراست. کلید و پریزهای مدولار معمولا در منازل و هتل‌ها که مسافران مختلفی از سراسر دنیا دارند و هر کشوری از دوشاخه‌ای متفاوت برای وسایل الکتریکی خود استفاده می‌کند. طراحان و معماران امروزی منازل، به دلیل تکنولوژی بسیاری که در دست بشر است، تمایل دارند که از پالت‌های خاص و رنگی برای دکوراسیون منزل استفاده کنند.   فواید کلید و پریز مدولار باعث شده است که به تدریج در بیشتر منزل جایگزین کلید و پریزهای عادی شود.

انواع کلید مدولار

کلید مدولار در انواع مختلفی عرضه می‌شود:

انواع کلید مدولار

1. کلیدهای لمسی مدولار

کلیدهای لمسی که در مقایسه با سایر کلیدهای عادی دارای مقاومت بیشتری است. کلید لمسی مدولار می‌تواند جایگزین مناسبی برای منازل باشد چرا که هم دارای کیفیت مناسب و هم مقاوم هستند.

2. کلیدهای مدولار یک طرفه

کلیدهای یک طرفه که یک حالت وصل و یک حالت قطع دارند و برای قطع و وصل برق اصلی از آن استفاده می‌شود.

3. کلیدهای مدولار دو طرفه

کلیدهای دوطرفه مدولار از دو کلید با دو مکانیزم معکوس استفاده می‌کنند. کنتاکت‌های ترکیبی منحصر به فرد در کلیدهای دوطرفه تعبیه شده است.

4. کلیدهای کنترل از راه دور

کلیدهای کنترل از راه دور مدولار محدودیت زمانی و مکانی را  برای شما بی معنی می‌کند. شما در هر زمان و مکانی که باشید می‌توانید با نصب برنامه‌ای خاموش و روشن کردن وسایل الکترونیکی منزل خود را کنترل کنید.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید کلید خارجی

مورد پنجم تنظیم کننده فن مدولار و مورد ششم کلید درب زنگ مدولار است که با عالی‌ترین کیفیت ارائه شده‌اند.

انواع پریزهای مدولار

● پریز تک مدولار: به اندازه یک پریز فضا دارد.

● پریز دوگانه مدولار: فضای کافی برای اتصال دو عدد پریز را دارد.

● پریز سه گانه مدولار: برای جاسازی سه پریز مناسب است.

● پریز چهارگانه مدولار: شما می‌توانید چهار پریز را با این نوع ارائه شده مدولار نصب کنید.

می‌توانید با توجه به نیاز و ظرفیت منزل خود یکی از پریز‌های مدولار را انتخاب کنید و از فواید کلید و پریز مدولار بهره‌ی لازم را ببرید.

کلید پریز مدل سیستما ایران الکتریک 07

فواید کلید و پریز مدولار

خیلی از افراد هنگام ساختن منزل یا نقل مکان به جایی دیگر، دغدغه‌ی هماهنگ نبودن محیط اطراف خود را دارند، این مشکل با انواع مختلف مدل، طرح و رنگ که  ارائه شده است به راحتی قابل حل است.

زیبایی یک اصل مهم کلید و پریز مدولار است. کلید و پریزهای مدولار با ظرافت و زیبایی که دارند می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای متریال منزل شما باشد. سوراخ‌های پیج دار و لبه‌های تیز در کلید و پریزهای معمولی باعث از بین رفتن زیبایی می‌شوند و هیچ گونه حرفی در زمینه‌ی ظرافت ندارند. کلید و پریزهای مدولار از دیده شدن سوراخ پریزها جلوگیری می‌کند و با خطوط زیبا و ظریف این سوراخ‌ها را پنهان می‌کند.

کیفیت

ممکن است که هنگامی میخواهید از کلید و پریز استفاده کنید به صورت ناخودآگاه باعث شکسته شدن کلید و پریز شوید که به تبع هزینه‌هایی به دنبال دارد. با  مدولار که با کیفیت عالی در همه جا شناخته می‌شود از این مشکل به دور خواهید بود. مدولار تمام کلید و پریزهای خود را با کیفیت عالی تولید می‌کند و موادی که برای ساختن کلید و پریز استفاده می‌شود از بهترین مواد  است که در برابر هر ضربه مقاوم است. فواید کلید و پریز مدولار هر شخصی را به خرید وا می‌دارد.

.

امنیت

اصطلاح همه کاره و همه منظوره را اگر برای کلید و پریزهای مدولار به کار ببریم، به خطا نرفته‌اییم. کلید و پریزهای مدولار از سطح بالایی برخوردار هستند. اگر کودک در منزل دارید که خیلی کنجکاو هم هست و دائما در حال بررسی و بازی با وسایل است و شما دائما باید مراقب کودک خود باشید که هم به خودش و هم به وسایل الکتریکی مخصوصا کلید برق آسیب نرساند، باید گفت که کلید و پریز مدولار ایمنی کودک و وسایل برقی شما را تضمین می‌کند.

همچنین بخوانید :  60 مدل کلید پریز جدید و شیک، ویژه خوش سلیقه ها

اینکه در ساخت کلید و پریز مدولار از فلز استفاده نشده است، باعث شده که از خطر برق گرفتگی و اتصال آن با ریختن آب بر روی آن در امان هستید. پلاستیک استفاده شده در ساخت این کلید و پریز ضد خش بوده و در مقابل ضربه کاملا ایمن است این تضمین را برای شما ایجاد می‌کند که با خیال آسوده به کارهایتان برسید و کودک‌تان نیز به بازی خود برسد.

بدنه‌ی کلید و پریز مدولار در برابر حرارت و شعله مقاوم هستند که این خاصیت، امنیت این کلید و پریز را دو چندان می‌کند. این کلید دارای قطعات ثابت هستند که با هر ضربه‌ای هم که به آن وارد می‌شود از جای خود تکان نمی‌خورند. کیفیت عالی جنس کلید و پریز مدولار خرید شما را تضمین می‌کند.

تعمیر و نگهداری راحت

بیشتر اوقات نگهداری بیش از حد وسایل الکتریکی به این دلیل است که دیگر امکان تعویض آن وجود ندارد یا خیلی به سختی تعویض می‌شوند، اما کلید و پریز مدولار فقط کافی است که جعبه فلزی مربوطه را خریداری کنید. کلیدهای مدولار کاملا سازگار با این جعبه‌ها بوده و می‌توان به راحتی آن را تعویض کرد.

هم‌چنین معاوضه‌ی کلید و پریز هزینه‌های دیگری را نیز به دنبال دارد که می‌تواند خود یک دلیل برای عوض نکردن کلید و پریز‌ها باشد اما از آنجایی که کلید و پریزهای مدولار علاوه بر نصب راحت، قیمت مناسبی نیز دارند.

قطعات خاصی در صفحات مدولار تعبیه شده است که باعث می‌شود به راحتی کلید و پریز نصب شود. شما می‌توانید در هر جهتی که می‌خواهید بالا، پایین، چپ و راست حرکت دهید. کلید و پریز مدولار صفحه‌ی بارگیری دارند که در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض فقط کافی است که صفحه‌ی جلوی آن را برداشته و بعد از اتمام کار آن را در محل خود قرار دهید.

 طراحی و سفارشی سازی

در هنگام نقل مکان و تعویض خانه ممکن است فکرهای زیادی مثل چطور چیدن وسایل، هماهنگ نبودن لوازم خانه با محیط جدید و غیره، در ذهن فرد خواهند آمد که باعث نگرانی شخص نیز می‌شود. از فواید کلید و پریز مدولار به وجود داشتن گزینه‌ی سفارشی سازی اشاره کرد. شما با این گزینه می‌توانید کلید و پریز مناسب و هماهنگ با کاغذ دیواری و رنگ بندی دکوراسیون منزل خود را سفارش کنید.

همچنین بخوانید :  کلید پریز چه رنگی بخرم؟

اینکه امکان انتخاب هر رنگ و هر مدلی برای افراد فعال است یک ویژگی منحصر به فرد محسوب می‌شود که با خیال راحت در محیطی که خودتان انتخاب کرده‌اید احساس خوشایندی به فرد وارد می‌کند.

صرفه اقتصادی

هزینه‌های زیاد قیمت کلید و پریز  و حتی نصب آن می‌تواند خیلی از افراد را در تعویض و خرید آن منصرف کند اما با توجه به فواید کلید و پریز مدولار، این نوع کلید از قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر پریزهای دیگر برخوردار است و از آنجایی هم که هنگامی که شما به صورت سفارشی کلید خود را خریداری می‌کنید، در زمان کمی خرید خود را دریافت می‌کنید.   

فواید کلید و پریز مدولار

آموزش نصب کلید و پریز مدولار

نصب کلید و پریز مدولار خیلی راحت‌تر از سایر کلیدهاست. شما باید قبل از نصب حتما پریز را قطع کنید. کلید و پریز مدولار دارای محافظ کودک هستند تا از خطرات ناشی از فرو کردن وسایل به سوراخ پریز در امان باشند.

اول باید سیم‌های برق را تشخیص دهید و فاصله‌ی استاندارد را تشخیص دهید. در گام دوم باید مکانیزم برق را نصب کنید. مرحله‌ی سوم کادر کریستال روی مکانیزم برق قرار می‌دهیم و آن را در جای خود قفل می‌کنیم. و در آخر هم فیوز را وصل می‌کنیم.

ویدیوی معرفی محصولات کلید و پریز سیستما ایران الکتریک

جمع بندی

از آنجا که تعداد وسایل برقی روز به روز در زندگی ما افزایش می‌یابد کلید و پریز یکی از وسایل ضروری در هر منزل است. فواید کلید و پریز مدولار هر فردی را بر می‌انگیزد که آن را بخرد. وب سایت ایران الکتریک یک سایت کاملا رسمی است که انواع کلید و پریز مدولار را با قیمت‌های متنوع و طرح‌های زیاد برای شما عزیزان ارائه می‌دهد فقط کافی است که به این وب سایت مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید. ما در این مقاله سعی کردیم فواید کلید و پریز مدولار را برای شما عزیزان شرح دهیم، امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید، قطعا نظرات شما عملکرد ما را بهبود می‌بخشد

5/5 - (1 امتیاز)