مقالات

10 تا از بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

نحوه ساخت و عملکرد کلید و پریز

بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان کدام‌ کلید پریزها هستند؟ شرکت ایران الکتریک انواع کلید و پریز را در مدل‌های مختلف تولید و به بازار عرضه کرده است. یکی از مدل‌های تولید شده این شرکت مدل برلیان است. این مدل دارای انواع مختلفی از کلید و پریز است که شما متناسب با نیاز خود می‌توانید نوع مورد نظر را انتخاب کنید. در ادامه با بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان که محبوبیت زیادی دارند آشنا می‌شوید. آشنایی با بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان در ادامه از بلاگ ایران الکتریک با بهترین انواع کلید و پریز مدل برلیان شرکت ایران الکتریک آشنا می‌شوید:

برلیان اقتصادی؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

برلیان اقتصادی؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

مدل کلید برلیان اقتصادی، از آن دسته مدل کلیدهایی است که در ساخت آن به آخرین و جدیدترین متدهای روز توجه شده است. این کلید دارای ظاهری بسیار ساده اما در عین حال شیک می‌باشد به همین دلیل، محبوبیت زیادی در بین خریداران دارد و برای مکان‌های مختلفی مانند شرکت‌ها، منازل، ویلاها و… استفاده می‌شود. به دلیل ظاهر ساده و شیک آن می‌توان این نوع از کلید را برای انواع طراحی دکوراسیون مخصوصاً سبک مدرن و مینیمال به کار برد. قیمت این نوع از کلید بسیار مناسب و اقتصادی بوده و شما با مناسب‌ترین بودجه می‌توانید این کلید را تهیه نمایید. 

کلید و پریز پلکسی؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

کلید و پریز پلکسی؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

در تهیه این کلید و پریز زیبا از متریال پلکسی گلس سفید استفاده شده است. این کلید ظاهر بسیار زیبایی داشته و مکانیزم آن برپایه مکانیزم برلیان است. مهر استاندارد، نشان‌دهنده کیفیت بالا و رعایت کلیه استانداردهای ایمنی در آن است. همچنین این کلید به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه کیفیت بسیار بالایی دارد. 

کلید برلیان رنگی؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

کلید برلیان رنگی؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

این نوع از کلید همانطور که از نامش پیداست؛ دارای رنگ‌های مختلف بوده که شما با توجه به سلیقه و طراحی مکان مورد نظر می‌توانید رنگ مورد نظر را انتخاب نمایید. رنگ‌های بژ، برلیان، زغال سنگی و… از رایجترین رنگ‌های مورد استفاده در ساخت این کلید هستند.

همچنین بخوانید :  جدیدترین مدل های کلید پریز اهرمی جدید

کلید برلیان کلاسیک؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

کلید برلیان کلاسیک؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

این نوع از کلید همانطور که از نامش پیداست برای مکان‌هایی با طراحی و سبک کلاسیک بسیار مناسب بوده و همخوانی دارد. این کلید، دارای رنگ‌های مختلف و یک حاشیه در اطراف قاب است که زیبایی آن را چندین برابر کرده است. در ساخت این نوع از کلیداز بهترین مواد اولیه و مجهزترین دستگاه‌ها استفاده شده است. علاوه براین، ایمنی این کلیدپریزها بالا بوده؛ زیرا از آخرین استانداردها و متدهای روز دنیا برای طراحی آن استفاده شده است.

کلید برلیان متال؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان
کلید برلیان متال؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

در طراحی و تولید این نوع از کلید  انواع متریال‌های مختلف فلزی مانند  (آلومینیوم و سرب خشک و) به کار رفته است. همچنین در تهیه قاب کلید و پریز نیز از فلز استفاده شده است. این کلید و پریز به قدری با کیفیت است که شما به راحتی می‌توانید با لمس آن به کیفیت بالای آن پی ببرید. متال طلایی و متال سیلور از محبوب‌ترین رنگ‌های خریداران هستند.  اگر مکان مورد نظر شما دارای سبک مدرن است و طراحی لوکس و شیکی دارد، از این مدل باید استفاده کنید. البته این مدل به دلیل ظاهر لوکس و لاکچری خود، دارای قیمت نسبتاً بالایی نیز است. 

کلید یکپل پلکسی بژ؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

کلید یکپل پلکسی بژ؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

این نوع از کلید همانطور که از نامش پیداست؛ دارای یک کلید بوده و جدیداً به محصولات شرکت ایران الکتریک اضافه شده است.  متریال مورد استفاده برای تولید این نوع از کلید، متریال پلکسی گلاس بژ است. زیبایی این کلید به قدری زیاد است که چشم هر بیننده‌ای را در نگاه اول به خود خیره می‌کند. همچنین در ساخت آن به استانداردها و متدهای روز دنیا بسیار توجه شده است.  مکانیزم آن، مکانیزم برلیان بوده و در کنار کیفیت، قیمت فوق‌العاده مناسبی دارد. 

همچنین بخوانید :  همه چیز درباره کاربردهای کلید و پریز هوشمند

کلید دوپل پلکسی بژ؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

کلید دوپل پلکسی بژ؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

این نوع از کلید همانطور که از نامش پیداست دارای دو پل بوده و شما برای دو  لامپ و یا مهتابی می‌توانید از آن استفاده کنید. این محصول نیز اخیراً به محصولات ایران الکتریک اضافه شده و  که با استفاده از متریال پلکسی گلاس بژ تهیه شده است و علاوه بر زیبایی چشمگیر دارای کیفیت فوق العاده بالایی می‌باشد.  متریال مورد استفاده در این کلید دوپل، متریال پلکسی گلاس بژ است که کیفیت بسیار بالایی دارد. همچنین در ساخت آن از جدیدترین و بروزترین استانداردهای روز دنیا استفاده شده و شما از بابت کیفیت آن نباید هیچگونه نگرانی داشته باشید. علاوه براین قیمت آن بسیار مناسب و اقتصادی بوده و با خرید آن در تعداد زیاد می‌توانید از تخفیفات خوبی برخوردار شوید. 

پریز برق ساده پلکسی بژ؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

پریز برق ساده پلکسی بژ؛ بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان

متریال مورد استفاده در این پریز برق، متریال پلکسی گلاس بژ است. ظاهر این پریز بسیار ساده بوده و در عین حال شیک است. مکانیزم آن برلیان بوده و مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته شده است. این پریزها دارای محافظ کودک بوده و به همین دلیل از بابت کودک خود نباید هیچگونه نگرانی داشته باشید.  

پریز برق ارتدار پلکسی بژ

پریز برق ارتدار پلکسی بژ

این نوع  از پریز برق از دسته پریز برق‌های ارتدار به شمار می‌رود. دارای توان 16 آمپر بوده و به دلیل استفاده از محافظ کودک شما نباید هیچگونه نگرانی از بابت برق‌گرفتگی کودک خود داشته باشید. متریال مورد استفاده در این پریز از برلیان پلکسی بوده و مکانیزم آن برلیان است.  این پریز دارای قیمت مناسب و اقتصادی بوده و با خرید آن می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. 

کلید یکپل اهرمی پلکسی بژ

کلید یکپل اهرمی پلکسی بژ

این کلید دارای یک پل اهرمی بوده و از متریال برلیان پلکسی برای تولید آن استفاده شده است.  همچنین دارای مکانیزم برلیان کلاسیک است. این کلید نیز اخیراً توسط شرکت ایران الکتریک توسط کارشناسان متخصص و با تجربه و بهترین دستگاه‌ها تولید شده است. چیزی که در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند، ظاهر زیبای این کلید است.  علاوه براین، این کلید زیبا، قیمت فوق‌العاده مناسب و اقتصادی دارد که اگر برای ساختمان خود بخواهید در حجم زیاد از آن خریداری کنید، قطعاً از تخفیف‌های بسیار خوبی نیز برخوردار خواهید شد.

همچنین بخوانید :  آشنایی با انواع جعبه فیوز برق

کلام آخر

خرید کلید و پریز از مهمترین کارهایی است که در هنگام ساخت یک ساختمان و یا تعویض کلید و پریزهای قدیمی باید حتماً به آن توجه شود. اگر از کلید و پریزهایی استفاده کنید که کیفیت ندارند مطمئن باشید که در آینده‌ای نزدیک باید هزینه‌ای زیاد صرف کرده و دوباره آنها را خریداری نمایید. همچنین مدل‌های فیک و بی‌کیفیت نیز کارایی لازم را ندارند و ممکن است دچار اتصالی و… شوند. به همین دلیل خرید از یک شرکت معتبر اهمیت زیادی دارد. زیرا این نوع از شرکت‌ها، برای بالا بردن اعتبار شرکت خود، از بهترین مواد اولیه استفاده می‌کنند.

همچنین کارشناسان این شرکت‌ها آخرین استانداردها و متدهای روز دنیا را برای تولید محصولات خود به کار می‌برند. شرکت ایران الکتریک از آن دسته شرکت‌هایی است که برای تولید محصولات خود از بهترین دستگاه‌ها و مواد اولیه استفاده می‌کند. همچین کلیدپریزهای تولید شده در این شرکت در مدل‌های مختلفی مانند برلیان، الیزه و… تولید می‌شوند. بهترین کلید پریز های ایران الکتریک مدل برلیان دارای انوع کلید و پریز مطابق با سلیقه شما و آخرین استانداردهای روز دنیا هستند. 

در مدل‌های کلید و پریز برلیان انواع پریز آنتن و محافظ کودک را نیز می‌توانید مشاهده کنید. این شرکت www.iran_electric.ir کلیه محصولات خود را با گارانتی ضمانت اصل و با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می‌کند. به همین دلیل شما به راحتی می‌توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب و هیچ نگرانی بابت کیفیت و قیمت آن نداشته باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *