دسته‌بندی نشده

کلید پریز کویلتون

کلید پریز کویلتون

مجلل. آینده نگر. پالایش شده – احتمالاً بهترین گزینه برای معرفی سری کلید کویلتون است که نوید روشن کردن آینده را در راحتی خانه شما دارد. رنگ های پیچیده ای از عاج، شامپاین، کروم یا پلاتین را انتخاب کنید تا فضای زندگی خود را بهتر کنید.

ظرافت شیک کلیدها و پریزهای سری مدولار کویلتون از طراحی عالی و مواد ارتجاعی برای اطمینان از مقاومت بسیار کم در تماس و در عین حال به حداقل رساندن اتلاف وات و گرما برخوردار است. ساخت محصولات با دوام و عملکرد قوی از برگ برنده های کویلتون میباشد.

ساختار کلید کویلتون

کرکره های ایمنی داخلی کلید شما را از هرگونه خطر شوک الکتریکی ایمن نگه می دارد، در حالی که با برداشتن آسان ضامن و قاب، تمیز کردن و نگهداری لوازم جانبی الکتریکی برای شما بسیار راحت است. آنها همچنین به شما این مزیت را می دهند که می توانید طرح های جلد را سفارشی کنید تا ظاهر و احساس کلیدها و پریزهای خود را متناسب با سبک و خانه خودتان تغییر دهید.

ضمانت و گارانتی کمپانی کویلتون

کل کلیدها و پریزهای سری مدولار Kevilton دارای ضمانت مادام العمر از طرف کمپانی کویلتون میباشند و خدمات پس از فروش عالی را ارائه می دهند که با استاندارد بالای محصولاتی که از محصولات این کمپانی خریداری می کنید مطابقت دارد. وقت آن است که ظرافت را تغییر دهید.

10 مدل از کلید پریز های سری کویلتون

کلید پریز تک پل

کلید پریز چهار پل طرح چوب

کویلتون دو پل طرح چوب

کویلتون چهار پل طرح چوب و تلفیقی از مشکی

کویلتون سه پل

کویلتون دو پل و تک طرفه

کویلتون چوبی سه پل

کویلتون تک طرفه

کویلتون چوبی تک طرفه

کویلتوندو پل سفید

امتیاز این post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.