مقالات

راهنمای خرید کلید پریز هوشمند و نقاشی روشنایی منزل شما

راهنمای خرید کلید پریز هوشمند و نقاشی روشنایی منزل شما

از آنجایی که شرایط سردتر دنیای بیرون را به طور فزاینده ای ناخوشایند می کند، زمان آن رسیده است که یک بار دیگر به این فکر کنیم که چگونه فضای خانه خود را تا حد امکان راحت کنیم. اما ما فقط در مورد صندلی های راحتی صحبت نمی کنیم. ما در حال صحبت از نورپردازی خلق و خوی هستیم، و گزینه های چندگانه روشنایی ارائه شده توسط لامپ Philips Hue.

لامپ Philips Hue

این لامپ پیشرو در صنعت با باز کردن مجموعه‌ای از محیط‌ها، به کاربران این امکان را می‌دهد تا لحن عالی را برای خانه خود تنظیم کنند. با 16 میلیون رنگ برای انتخاب، صاحبان خانه قادر خواهند بود سایه مناسبی را برای خلق و خوی خود انتخاب کنند. بنابراین چه احساس آبی داشته باشید و چه پنجاه سایه خاکستری، هرگز از نبود گزینه های رنگی برای همراهی با فعالیت های روزانه و شبانه خود ناراحت نخواهید شد. اما این همه چیز نیست.

با ترکیب لامپ فیلیپس خود با کلید هوشمند Retrotouch، می توانید قفل یک لایه عملکرد اضافی را باز کنید تا حداکثر سهولت و راحتی را به سبک زندگی خود بیاورید.

کلید پریز هوشمند

کلید‌های پریز بی‌سیم و بدون باتری ما می‌توانند تا ۵۰ چراغ و لامپ Philips Hue را به طور همزمان کنترل کنند و می‌توانند در هر جایی از خانه قرار گیرند. این سوئیچ با استفاده از فناوری EnOcean مستقیماً به پل Hue Philips متصل می شود و برای کارکردن آن نیازی به خرید یک هاب خانه هوشمند اضافی ندارید. به محض نصب کلید شما، دو دستگاه مانند دوستان قدیمی خود شروع به صحبت با یکدیگر می کنند.

همچنین بخوانید :  کلید و پریزهای ثابت ثانویه چیست؟

ما متوجه شده‌ایم که صاحبان خانه‌های آینده‌نگر می‌خواهند با وسایل و یراق آلات خود به ظاهری مدرن دست یابند، به همین دلیل است که ما تعهد خود را برای ارائه زیبایی‌شناسی شیک و مینیمال، در کنار فناوری هوشمندی که آنها ارائه می‌دهند، حفظ کرده‌ایم. کلیدها در شیشه های سفید یا مشکی، با یا بدون تریم کرومی عرضه می شوند و یک یا دو دکمه را در خود جای می دهند.همچنین شما می تواند تجربه خرید با بهترین قیمت کلید و پریز در مدل ها و رنگ های مختلف را از فروشگاه ایران را داشته باشید.

اگر یک مشتری فعلی Retrotouch هستید و محصولات ما در حال حاضر در سراسر خانه شما می درخشد، خوشحال خواهید شد که ما جدیدترین کلید های خود را برای مطابقت با طیف های دیگرمان هماهنگ کرده ایم، بنابراین می توانید آن ظاهر ثابت را به دکوراسیون خود داشته باشید. .

با نزدیک شدن به ماه های زمستانی، زمان آن فرا رسیده است که خانه خود را برای ماه های خانگی دنج پیش رو آماده کنید. وقت آن رسیده که به فضای داخلی که همیشه می‌خواستید برسید.

3.5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *