مقالات

خرید کلید پریز مناسب برای اتاق خواب

خرید کلید پریز مناسب برای اتاق خواب

انتخاب کلید پریز برای اتاق خواب

از بین تمام اتاق‌های خانه‌تان، اتاق خواب شما احتمالاً تنها اتاقی است که وقتی کاملاً تاریک، کاملاً روشن است، وقت خود را در آن می‌گذرانید. بنابراین، طراحی درست نورپردازی اتاق خواب برای تبدیل آن به مکانی راحت برای استراحت در شب و روز ضروری است.

ما این راهنمای نورپردازی اتاق خواب را گردآوری کرده‌ایم تا به شما آموزش دهیم که چگونه اتاق خواب را به روش صحیح روشن کنید. نیمه اول به نکات اساسی نورپردازی اتاق خواب و نحوه لایه بندی نورها با استفاده از نور محیطی، تاکیدی و وظیفه‌ای می‌پردازد. ما همچنین به انتخاب لامپ‌های مناسب برای اتاق خواب شما می‌پردازیم تا روشنایی و رنگ آنها کاملاً مطابق با اتاق خواب شما باشد.

نیمه دوم راهنمای نورپردازی اتاق خواب ما یک پرسش و پاسخ با جیمی بوش، طراح داخلی مستقر در لس آنجلس است، که به دلیل توانایی او در ترکیب دکوراسیون دوره‌ای و معاصر شناخته شده است، و اسرار خود را برای یک اتاق خواب مدرن روشن، کاربردی و آرام به اشتراک می‌گذارد.

دانستن اینکه چگونه نورپردازی خود را لایه بندی کنید، کلید ایجاد بهترین نورپردازی اتاق خواب شما است. این به معنای یافتن تعادل مناسب بین نور محیط، وظیفه و تاکید است. با ایجاد این تعادل، شما قادر خواهید بود با یک کلید برای هر حالت و هر فعالیتی نورپردازی ایجاد کنید.

همچنین بخوانید :  آشنایی با انواع پریز برق و کاربرد آنها

نورپردازی محیط

چراغ آویز Lora توسط UMAGE، چراغ رومیزی سه پایه کوچک Carmina توسط UMAGE و موارد دیگرخرید چراغ آویز Lora توسط UMAGE، چراغ رومیزی سه پایه کوچک Carmina توسط UMAGE و موارد دیگر

خرید چراغ آویز Lora توسط UMAGE و بیشتر خرید چراغ آویز Lora توسط UMAGE و موارد دیگر

خرید چراغ رومیزی سه پایه کوچک Carmina از UMAGE و کلید پریز های مناسب.

از عمومی تا خاص، بسته به آنچه که پیش‌بینی می‌کنید به طور منظم در اتاق خواب خود انجام دهید، می‌خواهید انواع نور را لایه‌بندی کنید. برای شروع، ساخت پایه روشنایی خود را با نورپردازی محیطی یا نور عمومی شروع کنید. نور مناسب محیط شامل نور طبیعی از طریق پنجره‌های بزرگ یا نورگیرها یا نور مصنوعی است. هر چیزی که مقدار مناسبی از نور را فراهم می‌کند که شما را قادر می‌سازد کارهای کلی مانند تمیز کردن، تا کردن لباس‌ها یا مرتب کردن تخت را انجام دهید.

از نظر روشنایی مصنوعی، نور محیط به بهترین وجه با وسایل سقفی (مانند چراغ‌های سقفی هموار، لوسترها، چراغ‌های آویز و غیره) یا از طریق قابل حمل، مانند لامپ‌های کف، به دست می‌آید. هر دو نوع نورپردازی برای فعالیت‌هایی که نیازی به نور روشن و متمرکز ندارند، نور کافی را ارائه می‌دهند.

روشنایی وظیفه

اگر انتظار دارید فعالیت‌هایی را انجام دهید که به تمرکز بیشتری نیاز دارند، مانند مطالعه، کار یا آرایش کردن، پس در نظر بگیرید که روی نور عمومی خود با چراغ‌های کاری لایه بندی کنید. نیازی نیست که نورپردازی متمرکز بر روی میز کار محدود به نور سنتی میز کار باشد. چراغ‌های رومیزی کنار تخت، آویزهای آویزان کم در دو طرف تخت، دیوارکوب‌ها، چراغ‌های دیواری در دو طرف تخت یا سایر نورهای جهت‌دار قرار گرفته در بالای آن را در نظر بگیرید.

همچنین بخوانید :  5 نکته در خصوص تعویض کلید و پریز برای بهتر شدن دکوراسیون خانه‌تان

از این نظر، نور وظیفه اتاق خواب اساساً می‌تواند هر شکلی به خود بگیرد، تا زمانی که نور کافی مورد نیاز برای تمرکز پایدار را ارائه دهد. به غیر از طراحی و مکان آن، عملکرد چراغ وظیفه نیز در لامپ آن قرار دارد (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد).

نورپردازی تاکیدی

نورپردازی تاکیدی معمولاً به منظور جلب توجه و برجسته کردن ویژگی‌ها – مانند آثار هنری – در یک فضای معین است. برای اتاق خواب، نورپردازی تاکیدی به خودی خود می‌تواند به عنوان یک نسخه کم رنگ از نورپردازی محیط عمل کند و درخشندگی دلپذیری را ایجاد کند و فضایی دنج ایجاد کند. استفاده از نورهای توکار در اتاق خواب، دیوارکوب‌ها، چراغ‌های نواری یا استفاده مجدد خلاقانه از وسایل دیگر چند راه برای گنجاندن این ویژگی در طراحی نور اتاق خواب شما هستند.

انواع کلید‌های مناسب برای اتاق خواب در ادامه…

کلید دو پل طلایی

کلید دو پل مشکی توسی

کلید تک پل مخصوص اتاق کودک

کلید دو پل توسی

همچنین بخوانید :  پرفروش ترین کلید و پریز در بازار ایران کدام است؟

کلید سه پل طلایی

کلید سه پل مشکی

کلید چهار پل طلایی

کلید تک پل طرح دار

کلید برند share

کلید سه پل سفید

امتیاز این post