فروشگاه اینترنتی ایران الکتریک همواره در تلاش برای کسب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

در این راستا فروشگاه اینترنتی ایران الکتریک دات کام برای ایجاد فضایی مطمئن و امن در بستر اینترنت برای خرید اینترنتی موفق به کسب نماد اعتماد اکترونیکی  از وزارت صنعت و معدن و تجارت شده است که خود گواهی بر کیفیت خدمات ارائه شده از سوی فروشگاه اینترنتی ایران الکتریک در بستر وسیع اینترنت می باشد.

با کلیلک بر روی تصویر زیر می توانید مشخصات و صحت نماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی ایران الکتریک را بررسی نمایید.

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیکی 

نشانه‌ ای نماد , نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.  صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی وبگاه (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن صادر می‌گردد. طبق مصوبه 288 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات که در تاریخ 5/12/1397 به تصویب رسیده است.

نشان ملی ساماندهی :

ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی به عنوان مرجع احراز هویت مدیران تمام پایگاه‌های اینترنتی بوده و وابسته به  مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. تمامی اطلاعات ثبت شده سایت‌ها در این ستاد در کارگروه تعیین محتوای مجرمانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.